Nagłośnienia konferencyjne

W zależności od charakteru spotkania, proponujemy różne typy nagłośnień: kinowe, konferencyjne, eventowe. W ustawieniu dyskusyjnym uczestnicy siedzą przy stołach ustawionych w podkowę lub w rzędach. Drugim typem jest ustawienie kinowe – rzędy krzeseł i prezydium. Przy ustawieniu dyskusyjnym – proponujemy multifony, które zapewniają swobodną dyskusję. Ustawienie kinowe wymusza postawienie na sali zestawu głośników wraz z pozostałą aparaturą oraz z mikrofonami bezprzewodowymi lub przewodowymi. Zależy to od potrzeb indywidualnych klienta – ustawienia prezydium bądź wykorzystania mównicy.

Nagłośnienie

Kolumny JBL

Miksery

Mikrofony

Zależnie od charakteru wydarzenia naszym klientom oferujemy różne rodzaje nagłośnień, w tym nagłośnienie konferencyjne, kinowe oraz eventowe. Jeżeli planują Państwo organizację konferencji, w Soundtech zadbamy o nią kompleksowo i dostarczymy odpowiednie nagłośnienie sal konferencyjnych, które pozwoli na wystąpienia publiczne w każdej przestrzeni.

Dysponujemy zaawansowanym zapleczem i nasze systemy nagłośnienia sal konferencyjnych to niezawodne wsparcie w realizacji wydarzeń biznesowych oraz innych typów. Naszym klientom wynajmujemy mikrofony, miksery oraz wysokiej klasy kolumny JBL. Zapewniamy również pełną obsługę techniczną – nasi doświadczeni realizatorzy dźwięku zadbają o to, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik.

Wybierając nasze usługi w Soundtech, mogą mieć Państwo pewność, że wydarzenie odbędzie się bez problemów z nagłośnieniem – zadbamy o to, aby każdy z jego uczestników słyszał mówców wyraźnie i głośno.

Jesteśmy w stanie zrealizować nagłośnienie sali konferencyjnej w ustawieniu dyskusyjnym lub kinowym. W ustawieniu dyskusyjnym stoły rozstawiane są w kształt podkowy lub w rzędy – sugerujemy wówczas multifony, które pozwalają na swobodną dyskusję. Przy ustawieniu kinowym, czyli rzędach krzeseł i prezydium rozstawiamy na sali zestaw głośników wraz z resztą aparatury i stosujemy mikrofony bezprzewodowe lub przewodowe. Również realizujemy nagłośnienie konferencji, podczas których ustawiane są prezydia lub mównice, w innych wariantach.

W razie dodatkowych pytań dotyczących nagłośnienia konferencji zapraszamy do kontaktu.