Budowa, montaż i projektowanie stoisk wystawienniczych

Do zadań realizowanych w ramach świadczonej usługi należy m.in. budowa stoisk wystawienniczych oraz realizacja zleceń klienta. Stawiamy parawany, ścianki ekspozycyjne oraz reklamowe. Montujemy również instalacje oświetleniowe i prądowe pod różne formy reklamy np. TV LED/LCD – wszystko to zgodnie z potrzebami naszych klientów oraz wymogami panującymi w hali wystawienniczej.

Ponadto tworzymy projekt stoiska targowego, uwzględniając obecność wszystkich niezbędnych elementów, takich jak artykuły wystawiennicze, ściany reklamowe i liczne ekspozycje promocyjne, które chce zaprezentować klient.

Nie zajmujemy się wyłącznie budową stoisk targowych. Tworzymy również podesty sceniczne z płyt modułowych o wymiarach 2 x 1 m. Stawiamy je na wysokości wymaganej przez klienta (20, 40, 70, 100 lub 120 cm). Wyższe konstrukcje wymagają zastosowania dodatkowych barier ochronnych. Sceny obijane są wykładzinami antypoślizgowymi w wybranym kolorze. Proponowane przez nas nagłośnienia estradowe współgrają na dużych eventach ze scenami, które budujemy w plenerze lub na obiektach zamkniętych.