Wyposażenie sal konferencyjnych

Standardową usługą świadczoną przez naszą firmę jest całkowite lub częściowe wyposażenie sal konferencyjnych w elementy takie jak: krzesła konferencyjne, stoły prezydialne, fotele do dyskusji panelowych, mównice, statywy podłogowe pod monitory, wieszaki konferencyjne, wykładziny zabezpieczające. Oferujemy również podesty sceniczne budowane z płyt modułowych z regulowaną wysokością.

Meble konferencyjne

– Mównice

– Krzesła tapicerowane

– Krzesła składane

– Sofy

– Fotele

– Stoliki

Scena - Podesty

Alu Rapid 200 x 100

Alu Rapid 200 x 60

Alu Rapid 200 x 50

Alu Rapid 200 x 30

Alu Rapid 100 x 100

Alu Rapid 100 x 50

Alu Rapid 100 x 30

Alu Rapid 50 x 30

Alu Rapid V 200 x 100

Alu Rapid V 100 x 100

Scena - Konstrukcje

Quadro-System

Tri-System

Scena - poręcze i barierki

poręcz do schodków 90cm

barierka 0,5m

barierka 1m

barierka 2m

W naszej firmie Soundtech oferujemy klientom wyposażenie konferencyjne najwyższej jakości – dzięki współpracy razem z nami obsługa techniczna konferencji oraz innych eventów nie musi już być dla Państwa problemem, ponieważ my zajmiemy się wszystkim profesjonalnie i kompleksowo.

Dzięki oferowanemu przez nas wsparciu możliwe jest wyposażenie sali konferencyjnej w hotelu, pensjonacie, obiektach użyteczności publicznej, również w plenerze, dlatego też jeżeli chcą Państwo zorganizować wydarzenie, razem z naszą firmą będzie ono odpowiadało wszystkim przedstawionym nam założeniom.

Niezależnie od liczby gości oraz tematyki konferencji dobierzemy do Państwa wydarzenia najlepsze wyposażenie, a także zajmiemy się jego transportem oraz bezpiecznym montażem, a następnie demontażem po jego zakończeniu.

Oferujemy na wynajem najnowocześniejszy sprzęt konferencyjny, dzięki któremu możemy sprawić, że każde wydarzenie będzie zrealizowane na światowym poziomie. Posiadamy między innymi takie wyposażenie sal konferencyjnych jak meble konferencyjne, w tym mównice, sofy, krzesła, fotele i stoliki, podesty konferencyjne oraz podesty sceniczne, które możemy wykonać w różnych kształtach i wymiarach, także dla bezpieczeństwa dostarczamy poręcze i barierki.

Jeśli interesuje Państwa wyposażenie sali konferencyjnej na wynajem, zapraszamy serdecznie do skontaktowania się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji i przygotowania wstępnej wyceny – nasi specjaliści zadbają o to, aby obsługa konferencji była zawsze dopięta na ostatni guzik.